Giriş Yap
TR

Sınırların Olmadığı Bir Dünya
Atlasglobal Unlimited

Atlasglobal Unlimited
Sınırsız Uçuş Paketi ile kampanya süresi boyunca
2.999 €’ya, sınırsız uçun!

2.999 Euro’ya sadece vergisini ödeyerek yurt dışına
istediğiniz kadar uçun; Atlasglobal Business Class
ayrıcalığının farkını yaşayın.

Hemen Satın Al

Business Ayrıcalıkları

Öncelikli Geçiş Hakkı

Öncelikli Check-in

Business Class Lounge

İade Hakkı

VIP Shuttle

Koltuk Seçimi

40 Kilo Bagaj Hakkı

Bilet Değişikliği

Geniş Deri Koltuklar

8+8 Kabin Bagajı

Ücretsiz Yiyecek ve İçecek Servisi

Sınırların Olmadığı Bir Dünya
Atlasglobal Unlimited

2.999 Euro’ya yurtdışına istediğiniz kadar uçun; Atlasglobal Business Class ayrıcalığının farkını yaşayın.

Hemen Satın Al

Merak Edilenler

Kampanya satış tarihi: 23 Ekim 2019 – 23 Kasım 2019
Kampanya uçuş tarihi: 01 Kasım 2019 – 31 Mayıs 2020
Kampanya kapsamında Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı olmak üzere tek bir paket tipi mevcuttur.
Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı paketi tüm yurt dışı hatlarımızda ve yurt dışı bağlantılı iç hat seferlerimizde geçerlidir. Satın alınan paket kapsamında parkur veya uçuş adedi kısıtlaması bulunmamaktadır.
Hayır. Yabancı havayolları tarafından icra edilen ortak uçuşlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya ortak uçuşlarımızdan sadece Air France’ın operasyonunu yaptığı İstanbul-Paris-İstanbul uçuşlarında geçerli olacaktır.
Evet. Kıbrıs uçuşlarımız yurt dışı paketinde yer almaktadır.
Kampanya sadece yetişkin (13 yaşından gün almış) yolcularımız için satın alınabilir. Söz konusu paketlerden çocuk yolcular faydalanamaz. Bebekli yolcularımızın bebekleri için ayrıca paket almaları gerekmemektedir. Yolcularımız bebekleri için sadece hava alanı vergisi ödeyerek biletleme yapabilirler.
Satın alınan paket, isme özel olup sadece TCKN veya pasaport bilgilerini vermiş olan kişi tarafından kullanılabilir. Verilen kimlik numarası/pasaport numarası ve ismin uçuş sırasındaki bilgi ile uyuşması gerekmektedir.
Paketimiz kişiye özel olup devredilememektedir.
Başkası için paket satın alımı yapabilirsiniz. Bu durumda satın alım aşamasında yolcu bilgileri alanına paketi kullanacak kişinin, ödeme alanına ise paketi satın alan kişinin bilgileri yazılmalıdır.
İletişim bilgileriniz dışındaki bilgilerinizde değişiklik yapılamaz.
Kampanya paketi atlasglb.com web sitemizden, mobil sitemiz ve uygullamamızdan, 0850 222 00 00 çağrı merkezimizden ve Atlasglobal direkt satış kanallarını kullanan yetkili satış acentelerinden satın alınabilir.
Yurtdışı paketinde KDV uygulanmamaktadır.
Kampanyaya katılım yapan yolcularımızın seyahatleri öncesinde ilgili uçuş satışa kapanmadan ve uçaktaki son müsait koltuk dolmadan biletleme yapmaları gerekmektedir.
Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir. Hizmet bedeli ise satış kanalı bazında farklılık gösterebilmektedir.
Her uçuşun vergileri farklılık gösterebilir. Biletleme sırasında tahsil edilecek vergi ve harç bilgisi istediğiniz atlasglb.com rezervasyon ekranlarından, business class seçimi yaparak kontrol edebilirsiniz. Vergi ve harçlar için tıklayınız.
Kampanya dahilinde web sitesi, mobil uygulamalar, mobil/tablet site ve çağrı merkezi üzerinden yapılan biletlemelerde hizmet bedeli ödenmez.
Evet, dilerseniz her gün uçabilirsiniz.
Evet. Bebekli yolcularımızın biletlemeleri sadece çağrı merkezi ve acenteler üzerinden yapılabilmektedir.
Business Class’da yer olmaması durumunda uçuşta müsaitlik varsa dilerseniz EkonomiPlus’da seyahat edebilirsiniz. EkonomiPlus’ta gerçekleştireceğiniz uçuşlarımızda EkonomiPlus kuralları geçerli olacaktır.
Bu uçuşlarınızda EkonomiPlus kuralları geçerlidir. EkonomiPlus’da geçerli olan ücretsiz bagaj hakkı Lefkoşa uçuşlarımızda 20 KG, Diğer Yurt dışı uçuşlarımızda 30 KG, Kuveyt uçuşlarımızda 40 kg bagaj hakkı uygulanmaktadır.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde kampanya uçuş dönemi içinde olmak koşuluyla ücretsiz olarak değişiklik yapabilirler.
Kampanya kapsamında düzenlenen bilet iptallerinde, Lefkoşa uçuşları için 25 USD, Diğer Dış Hat uçuşları için 50 USD iptal cezası uygulanır.
Kampanya kapsamında alınan biletler açığa alınamamaktadır.
İki farklı indirim ya da kampanya birleştirilemez.
Satın alınan pakete ait hiç uçuş gerçekleşmemiş olması koşuluyla 14 güne kadar iade hakkı bulunmaktadır.
Hat kapandığı için paketin iptal edilmek istenmesi durumunda, paket kapsamında sadece o hatta kullanım gerçekleştirilmiş ise paketin iadesi gerçekleştirilir. Paket kapsamında kapatılan hattın dışında bir uçuş noktasında kullanım olması durumunda iade yapılamaz. Satın alınan paket kapsamında ilgili hattın en düşük Business ücreti (W sınıf) ile o tarihe kadar yapılan toplam uçuş sayısı çarpılarak paket ücretinden düşülür, kalan tutar yolcuya iade edilir.
atlasglb.com web sitemizden, mobil sitemiz ve uygulamamızdan, 0850 222 00 00 çağrı merkezimizden satın alınacak paketlerde ve paket dahilinde yapılacak biletlemelerde 3D Secure seçeneği ile ödeme yapılabilir. Atlasglobal direkt satış kanallarını kullanan yetkili satış acentelerinde ise nakit veya 3D Secure seçeneği ile ödeme yapılabilir. Kullandığınız kredi kartınızın Atlasglobal’de sunduğu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit seçeneklerimiz; CardFinans, World, Axcess, Paraf, BankKart, Bonus Card için 2 taksit ve Maximum Card için 6 taksittir.
İç Hat ve Lefkoşa uçuşlarımızda 30 KG, Yurt dışı hatlarımızda 40 KG, Kuveyt hattımızda 50 kg bagaj hakkı uygulanmaktadır.
Evet, ücretsiz olarak online Check-in yapabilirsiniz.

Üyelik Koşulları

 • - Kampanya satış tarihi 23 Ekim 2019 – 23 Kasım 2019 tarihleri arasında, kampanya uçuş tarihleri ise 01 Kasım 2019 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasındadır.

 • - Unlimited Yurt Dışı Paket sahipleri 25 Ekim 2019 tarihine kadar yalnızca 0850 222 00 00 çağrı merkezimizden biletleme yapabilecektir. 25 Ekim 2019 tarihinden sonra ise 0850 222 00 00 çağrı merkezimizden biletleme yapabildikleri gibi, web sitemizden de (www.atlasglb.com) biletleme yapma hakkına da sahip olacaklardır.

 • - Kampanyada yalnızca “Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı” paket tipi mevcuttur. Kıbrıs uçuşlarımız yurt dışı paketi kapsamındadır.

 • - “Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı” paketi almış olan yolcularımız, yurt dışı seferlerimiz ve yurt içi bağlantılı yurt dışı seferlerimizde sınırsız uçabilirler.

 • - Satın alınan paket kapsamında uçuş adedi kısıtlaması bulunmamaktadır

 • - Kampanya sadece yetişkin (13 yaşından gün almış) yolcularımızı kapsamaktadır. Söz konusu paketlerden çocuk yolcular faydalanamaz. Bebekli yolcularımızın bebekleri için ayrıca paket almaları gerekmemektedir.

 • - Paket satın alan yolcularımız, bebekleri için sadece hava alanı vergisi ödeyerek biletleme yapabilirler.

 • - Kampanya Atlasglobal’in icra ettiği tüm tarifeli uçuşlarda geçerlidir.

 • - Yabancı havayolları tarafından icra edilen ortak uçuşlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya, ortak uçuşlarımızdan sadece Air France’ın operasyonunu yaptığı İstanbul- Paris- İstanbul uçuşlarında geçerlidir.

 • - Satın alınan paket, isme özel olup sadece TCKN veya pasaport bilgilerini vermiş olan kişi tarafından kullanılabilir.

 • - Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir. Hizmet bedeli satış kanalı bazında farklılık gösterebilmektedir. Kampanya dahilinde web sitesi, mobil uygulamalar, mobil/tablet site ve çağrı merkezi üzerinden yapılan biletlemelerde hizmet bedeli ödenmez.

 • - Kampanyaya katılım yapan yolcularımızın seyahatleri öncesinde ilgili uçuş için biletleme yapmaları gerekmektedir.

 • - Kampanya kapsamında alınan biletler sadece kampanya süresi içerisinde kullanılabilir. Bu biletlerin kampanya süresi dışındaki bir uçuş ile değiştirilmesi mümkün değildir.

 • - Satın alınmış olan paket kapsamında ücretsiz değişiklik hakkı tanınır.

 • - İstenilen uçuşta Business Class’da yer olmaması durumunda yolcumuz isterse o uçuşu Atlasglobal Ekonomiplus’da gerçekleştirebilir. Bu durumda Atlasglobal EkonomiPlus bilet kuralları ve hakları geçerli olacaktır.

 • - Kampanya kapsamında düzenlenen bilet iptallerinde, Lefkoşa uçuşları için 25 USD, Diğer Dış Hat uçuşları için 50 USD iptal cezası uygulanır.

 • - Aynı anda iki farklı indirim veya kampanya birleştirilemez.

 • - Operasyonel nedenlerden dolayı bazı uçuşlarımız sadece Ekonomi Sınıf olan uçaklar ile icra edilmektedir. Bu uçaklarımızda Atlasglobal Unlimited paketinden yararlanan yolcularımızdan Atlasglobal EkonomiPlus vergi ve harçları tahsil edilmektedir.

 • - Atlasglobal Unlimited paketi ile yapılan uçuşlardan mil kazanılmamaktadır.

 • - Hat kapandığı için paketin iptal edilmek istenmesi durumunda, paket kapsamında sadece o hatta kullanım gerçekleştirilmiş ise paketin iadesi gerçekleştirilir. Paket kapsamında birden fazla uçuş noktasında kullanım olması durumunda iade yapılamaz. Satın alınan paket kapsamında ilgili hattın en düşük business ücreti (W sınıf) ile o tarihe kadar yapılan toplam uçuş sayısı çarpılarak paket ücretinden düşülür, kalan tutar yolcuya iade edilir.

 • - Satın alınan pakete ait hiç uçuş gerçekleşmemiş olması koşuluyla 14 (on dört) güne kadar iade hakkı bulunmaktadır.

 • - Atlasglobal kampanya kurallarında ve tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyada yalnızca "Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı" paket tipi mevcuttur. Kıbrıs uçuşlarımız "Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı" paketi kapsamındadır.