En Uygun Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri | Atlasglobal Havayolları

Uçak İçi Hizmetler

Atlasglobal EkonomiPlus Konforu Standart Hale Getiriyor

Atlasglobal, Business Class ayrıcalıkları ve konforunu EkonomiPlus yolcularına da yaşatıyor. Atlasglobal EkonomiPlus sayesinde uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet alarak seyahat edebilmek mümkün hale geliyor.

İşte Atlasglobal EkonomiPlus’ın başka hiçbir yerde olmayan benzersiz ayrıcalıkları:

Online Check-in Fırsatlarıyla Pratik Koltuk Seçimi

Uçak içerisindeki tüm koltukların standart özelliklerde olması, uçak bileti alırken veya ücretsiz online check-in sırasında koltuk seçimi yaparken işinizi kolaylaştırıyor.

Geniş Diz Mesafesi ile Konforlu Yolculuklar

Ergonomik deri koltuklar, 77 cm diz mesafesi ve geniş koltuk aralığı gibi özellikler konforlu bir yolculuğun keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor.

Fazla Eşyalarınız İçin Ekstra Bagaj Hakkı

15 kg ile 20 kg arasında bagaj hakkı (promosyon sınıfında 15 kg, diğer sınıflarda 20 kg) ile eşyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Menüler

Zengin yiyecek ve içecek menüsü, yurt dışı uçuşlara özel ikram seçenekleri ve lezzetli atıştırmalıklar Atlasglobal EkonomiPlus yolcularına ücretsiz olarak sunuluyor.

Konforlu Servis Hizmeti

Atlasglobal EkonomiPlus tarafından ücretsiz olarak sunulan servis hizmeti sayesinde uçuştan sonra gideceğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

Fly&Bus servis noktaları için tıklayınız.

Uygun fiyat seçenekleri ve premium hizmet ayrıcalıkları ile konforlu bir seyahat için ihtiyacınız olan her şey Atlasglobal’de!