UÇUŞ ARA

Oneworldshop ile Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu bir tık Uzağınızda!

Oneworldshop ile Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu bir tık Uzağınızda!

Üstelik Atlasglobal yolcularına özel  31 Aralık 2017'ye kadar yapacağınız tüm alışverişlerinizin gönderi ücretinde %10 indirim avantajı!

Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu'ın Doğu'nun önde gelen markalarının kendi internet sitelerinden sipariş verin OneWorldShop.net ürünlerinizi kapınıza getirsin. Nasıl mı?

Önce kayıt formunu doldurun, bilgilerinizi doldururken
"ÖNEREN" alanında "ATLASGLOBAL" seçmeyi unutmayın.Atlasglobal ile rahatça alışverişinizi yapın, teslimat adresi olarak ise OneWorldShop.net tarafından size sunulan New York, Londra ya da Hong Kong adresinizi girinSiparişlerinizi OneWorldShop.net kapınıza getirene

kadar Oneworldshop.net üzerinden kolaylıkla takip edin.        Neden Oneworldshop?
Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu’daki mağazaların bir kısmı Türkiye’ye gönderim yapmadıkları için OneWorldShop tarafından size sunulan New York, Londra veya Hong Kong adresinize hızlı, güvenli ve ekonomik yoldan sipariş verebilirsiniz.


Oneworldshop Adresimi Nasıl Kullanırım?
Her alışverişinizde, teslimat adresi olarak Amerika, İngiltere ya da Hong Kong adresinizi kullanın.


Paketlerimin varıp varmadığını nereden öğrenirim?
Siparişlerinizi Oneworldshop.net üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Paketleriniz, Oneworldshop adresinize ulaşır ulaşmaz, Oneworldshop otomatik olarak, paketinizin alındığına dair size e-posta gönderecektir

Hangi sitelerden güvenli alışveriş yapabilirim?
Oneworldshop.net sitesinde uluslararası kredi kartlarını kabul eden ve ihtiyaç duyduğunuz online alışveriş güvenliğini sağlayan Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu'nun ünlü mağazalarının listesini kategoriler halinde bulabilirsiniz.


Oneworldshop, sevkiyat ve gümrük masraflarını nasıl fatura edecek?
Oneworldshop, paketinizin ağırlığına bağlı olarak bütün sevkiyat masraflarını kredi kartınıza fatura eder. Gümrük masrafları da yine kredi kartınıza yansıtılır. Bu masraflar, her ülkenin kendi yasal düzenlemelerine göre değişkenlik göstermektedir.


Paketin boyutsal ağırlığı ne zaman uygulanıyor ve nasıl hesaplanıyor?
Belirli durumlarda, paketinize gerçek ağırlığından daha fazla olan boyutsal ağırlık uygulanır. Böyle bir durumda, ulaşım masraflarını hesaplamak için, aldığımız kutunun boyutlarını dikkate almak gerekir. Hesaplama yapmak için Oneworldshop.net'i ziyaret edebilirsiniz.


Paketlerim sigortalı mıdır?
Evet. OneWorldShop, paketlerinizi ilk 200$'a kadar ek ücret olmadan sigortalar. Bu miktardan sonra, en fazla 2500$'a kadar, OneWorldShop her ek 100$ için, 2$ ekler.


Sevkiyat süresi nedir?
Sevkiyat süresi, paketinizin New York, Londra ya da Hong Kong adresinize ulaşmasından sonra, 4 ile 5 gün arasında değişmektedir.


Paketimi nasıl takip edebilirim?
Paketinizi istediğiniz zaman, sadece Oneworldshop'a giriş yaparak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, paketinizin New York, Londra veya Hong Kong’a varışı, gönderimi ve teslimata hazırlanması konularında Oneworldshop tarafından daima haberdar edileceksiniz.


Oneworldshop sistemi üzerinde gösterilmeyen websitelerinden de alışveriş yapabilir miyim?
Vergiden muaf adresinizi ve suite numaranızı dağıtım adresi olarak verdiğiniz sürece, Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu'da istediğiniz güvenli websitesinden alışveriş yapabilirsiniz


Özel Kampanya ve Promosyonlar
Kayıtlı olan müşterilerimiz, Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu'daki özel kampanya ve promosyonlar hakkında düzenli olarak Oneworldshop tarafından e-mail ile bilgilendirilmektedir.

Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...

0850 222 00 00