Yolcu Hakları

ZUBİZU’YA ÖZEL YENİ YIL AYRICALIKLARI

ZUBİZU’YA ÖZEL YENİ YIL AYRICALIKLARI

ZUBİZU’YA ÖZEL YENİ YIL AYRICALIKLARI

31 Ocak 2017 tarihine kadar alacağınız biletlerde ZUBİZU'ya özel fırsatlar sizi bekliyor.


ATLASGLOBAL'DEN YURT İÇİ UÇAK BİLETİ ALIMLARINDA %10 İNDİRİM

İzmir’den Antalya’ya, Adana’dan Trabzon’a Türkiye’nin dört bir yanına Atlasglobal ile uçmak çok daha ayrıcalıklı ve çok daha benzersiz.


Atlasglobal’den alacağınız tüm 150 TL ve üzeri yurt içi biletlerde %10 indirim ZUBİZU’da.

Kampanya Koşulları:
Kampanya Atlasglobal'in tüm yurt içi hatlarında 12 Ocak-31 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılan 150 TL ve üzeri bilet alımları için geçerlidir. Zubizu üyesinin, www.atlasglb.com web sitesinde Zubizu kampanya kodunu girerek yapacağı bilet alımlarında geçerlidir. Kampanyada tüm Yurt içi  bileti alımlarında %10 indirim sağlanır. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Zubizu ve Atlasglobal kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Zubizu kampanyaları yalnızca www.atlasglb.com web sitesinden alınan biletlerde geçerli olup, mobil aplikasyon ve mobil siteden yapılan bilet alımlarında geçerli değildir.

ATLASGLOBAL'DEN YURT DIŞI UÇAK BİLETLERİNDE 50 TL İNDİRİM

Moda'nın başkenti Milano'da dolu dolu bir hafta sonu geçirmeye ya da yükselişte olan İskandinav mutfağının en iyi örneklerini yerinde tatmak için Kopenhag'da bir lezzet turuna çıkmaya ne dersiniz?

Aklınızdaki tatil için Atlasglobal'den alacağınız 150 TL ve üzeri yurt dışı bilet alımlarında 50 TL indirim ZUBİZU'da.

EkonomiPlus ve Business Class’ta yapacağınız yolculuklarda geniş koltuk mesafesi, lezzetli ikramlar ve ekstra bagaj hakkı gibi ayrıcalıklarınız olduğunu da hatırlatalım.

Kampanya Koşulları:

Kampanya Atlasglobal’in tüm yurt dışı hatlarında yapılacak 150 TL ve üzeri satın alımlar için geçerlidir. www.atlasglb.com web sitesinde ZUBİZU’nuzu yan çevirdiğinizde çıkan QR kodunu veya telefon numaranızı girerek yapacağınız bilet alımlarında geçerlidir. Kampanyada yurt dışı bilet alımlarında 50 TL indirim sağlanır. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanyadan 1 defa yararlanılabilir ve en fazla 2.500 puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU ve Atlasglobal kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Zubizu kampanyaları yalnızca www.atlasglb.com web sitesinden alınan biletlerde geçerli olup, mobil aplikasyon ve mobil siteden yapılan bilet alımlarında geçerli değildir.


ATLASGLOBAL'DE ZUBİZU AYRICALIKLARIYLA BUSİNESS CLASS UÇUN

Yurt içi noktalarda Atlasglobal Business Class konforu ile uçun.

Atlasglobal'de yurt içi Business Class uçak bileti alımlarınızda 50 TL indirimden yararlanabilirsiniz.

Atlasglobal Business Class'da 30kg bagaj hakkı, Atatürk Havalimanı'nda ücretsiz VIP Shuttle servisi, özel Business kontuarlarında check-in önceliği, Lounge ayrıcalığı geniş mi geniş deri koltuklar ve ücretisz leziz ikramlar ile kusursuzlupa uçun.

Kampanya Koşulları:
Kampanya Atlasglobal’in tüm yurt içi hatlarında yapılacak Business Class bilet alımlarlarında geçerlidir. www.atlasglb.com web sitesinde ZUBİZU’nuzu yan çevirdiğinizde çıkan QR kodunu veya telefon numaranızı girerek yapacağınız bilet alımlarında geçerlidir. Kampanyada tüm yurt içi Business Class bilet alımlarında 50 TL indirim sağlanır. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanyadan 1 defa yararlanılabilir ve en fazla 2.500 puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU ve Atlasglobal kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Zubizu kampanyaları yalnızca www.atlasglb.com web sitesinden alınan biletlerde geçerli olup, mobil aplikasyon ve mobil siteden yapılan bilet alımlarında geçerli değildir.


Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...
0850 222 00 00 0850 222 00 00Blog