UÇUŞ ARA

Zorlu World'lülere İndirimli Uçuş Fırsatı !

Zorlu World'lülere İndirimli Uçuş Fırsatı !

1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında kampanyaya katılan üye işyerlerinden tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Zorlu World üyelerine Atlasglobal’den indirimli uçuş fırsatı!


Kampanyaya katılan üye işyerlerinden tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Zorlu World’lüler,  Atlasglobal web sitesi üzerinden yapacakları bilet alımlarında, yurt dışı uçuşlarda gidilecek destinasyon için ilan edilen fiyatın para birimi doğrultusunda (15 USD-15 EUR-15 GBP), yurt içi uçuşlarda ise 15 TL indirim kazanıyor...

Kampanya Koşulları:
İndirim kuponu, Atlasglobal'in yurt içi veya yurt dışı tarifeli hatlarında 31 Ocak 2016 tarihine kadar yapılacak satın alımlar ve 31 Aralık 2017 tarihine kadar uygulanan gidiş-dönüş uçuşlar için geçerlidir.
TL cinsinden satılan biletlerde 15 TL, döviz cinsinden satılan biletlerde aynı döviz birimi üzerinden 15 indirim uygulanacaktır(örn. 15USD,15EUR veya 15GBP).
Zorlu World uygulaması üzerinden alınan indirim kuponu, sadece www.atlasglb.com web sitesinde yapılacak bilet alımlarında geçerlidir ve tek kullanımlıktır.
Her üye ayda bir kere olmak üzere toplamda iki kere kampanyadan faydalanabilir.
İndirim kuponu, Atlasglobal'in devam eden diğer ödeme kampanyaları ile birleştirilemez.
İndirim kuponu ile alınan biletlerde değişiklik/iptal uygulama şartları ve alınan hizmetler, aynı uçuş ve sınıf için nakit olarak alınan uçak biletlerden farklı olmayacaktır. İndirim kuponu bedeli hiçbir şart altında nakde çevirilmez, başka bir bilete transfer edilmez.
Zorlu World ve Atlasglobal, kampanya şartları, süresi ve/veya kapsamı konusunda değiştirme hakkını saklı tutar.
Zorlu Center bünyesinde bulunan mağazalardaki alışverişlerde ya da hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. ve iştirakleri sorumlu değildir.
Kampanya esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının cep telefonunu kullanmaları sırasında kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
Kampanyayı düzenleyen Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. tarafından duyurulacaktır. Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.zorluworld.com, Zorlu World Mobil Uygulamaları veya 444 94 96 üzerinden ulaşılabilir.
Zorlu World, işbu kampanya kapsamında edindiği katılımcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır. Şöyle ki; müşterilerin kampanyaya katılımı için zorunlu olan yukarıda sayılan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Kampanyaya katılan herkese, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş.’nin kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.
Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
Zorlu World, Zorlu Yapı Yatırım Müşteri Ödül Programı’dır.

Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...

0850 222 00 00