UÇUŞ ARA

30 Ekim'den itibaren Londra Stansted Havalimanına uçuyoruz!

30 Ekim'den itibaren Londra Stansted Havalimanına uçuyoruz!

Londra Stansted Havalimanı, Britanya’nın en yoğun dördüncü havalimanı olmasıyla birlikte en hızlı gelişen havalimanlarından biridir. Stansted Havalimanı mevcutta Avrupa, Kuzey Afrika, Orta ve Kuzey Amerika’ya 170 rota ile diğer havalimanlarından daha fazla rotaya hizmet etmektedir.

Yılda 24 milyon yolcuya hizmet
Londra Merkeze Stansted Express ile 47 dk’da ulaşım
110 uçaklık park alanı
30,000 araç park alanı

GELİŞTİRİLMİŞ GİDİŞ SALONU: Yolcuların dinlenebildiği, yemek yiyip, alışveriş olanaklarını değerlendirebildikleri bekleme alanı

TERMİNALLER ARASI TREN: Yolcuların, dış hatlar gidiş alanının diğer binalarında bulunan kapılara ulaşımını hızlı, etkili ve stressiz gerçekleştirilmesini sağlayan hat.

5 FARKLI PARK OLANAĞI: Vale, Kısa Süreli Park, Orta Süreli Park, Uzun Süreli Park ve JetPark olmak üzere her bütçeye uygun park seçenekleri

4 ADET HAVALİMANI OTELİ: Radisson BLU, Hilton, Holiday Inn Express, Premier Inn’in hizmet verdiği, 5. olarak Hampton by Hilton’un 2017’de açılacağı farklı otel seçenekleri


STANSTED HAVALİMANI ESCAPE LOUNGE (Business Lounge)

Konum

Escape Lounge ana gidiş salonunda yer almaktadır. Escape Lounge girişini, güvenlik kontrolü ve Duty Free alanından sonra Coast to Coast ve Pret a Manger arasında görebilirsiniz. 

Lounge Hizmetleri:
•Ücretsiz sıcak ve soğuk yiyecek büfesi ( daha geniş sıcak yiyecek seçeneği sunan üst menü satın alım olanağı mevcuttur)
•Ücretsiz şarap, bira ve alkollü içecekler ( şampanya gibi premium içecekler ek ücrete tabidir)
•Self-servis soft içecekler, çay ve kahve
•Gazete ve dergi seçenekleri
•Sınırsız Wi-Fi
•Uçuş bilgi ekranları
•Cihaz sarj alanları
•TV’ler

ULAŞIM

Londra’dan Stansted Havalimanı
Stansted Express ile yolcular Londra’da Stansted havalimanına direkt trenler ile ulaşabilirler. Londra Merkez’den gelen yolcular,  sabah erken saatlerde başlayan ve gece 23.25’e kadar 10-15 dk’lık aralıklarla devam eden seferler ile Tottenham Hale ya da Liverpool Street duraklarından Stansted Express’e ulaşabilirler.

Stansted Havalimanından’dan Londra
Stansted Havalimanından Londra Şehir Merkezi’ne gitmek isteyen yolcular, havalimanı terminalinde bulunan 2dk’lık yürüme mesafesindeki tren istasyonundan Liverpool Street ve Tottenham Hale yönüne gitmekte olan Stansted Express’i kullanabilirler. Stratford’a gitmek isteyn yolcular Tottenham Hale istasyonunda bağlantılı geçiş yapabilirler. 

24 SAAT OTOBÜS VE TERMİNAL HİZMETİ
Londra Stansted Havalimanı otobüs terminali, Britanya’daki 50’den fazla kasaba ve şehir için yüksek kalite ve sık aralıklı otobüs hizmeti sağlamaktadır.

LONDRA ÇEVRE YOLU’NA SADECE 22 KM (M25)
Londra Stansted Havalimanı, Londra ve çevre yerlere geniş çevre yolu ve yol ağlarıyla kolayca bağlanmaktadır. 
Havalimanı M11 çevre yoluna komşu konumdadır.

Londra Merkez: 64 km (40 mil)
Cambridge: 59 km (31 mil)
Oxford: 155 km (96 mil)
Birmingham: 202 km (126 mil)

Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...

0850 222 00 00