English

Jetmil Yenilikler

GIFT KARTLA SEVDİKLERİNİZİ HAVALARA UÇURUN!

Çünkü artık, Jetmil üye hesabınızda biriktirdiğiniz millerinizden dilediğiniz kadarını Gift karta aktarabilir ve onu ister sevdiklerinize, ister çalışanlarınıza; yani istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Onlar da, Gift kartlarında bulunan millerle ücretsiz biletlerini alarak, gönüllerince uçmanın mutluluğunu yaşarlar.

JETMILLERİNİZLE "CLASS" INIZI YÜKSELTİN !

İstanbul-Bodrum ve Bodrum-İstanbul arası uçuşlarınızda jetmillerinizi kullanarak, economy plus sınıfı biletinizi Business Class bilete çevirebilirsiniz. Uçuşunuzdan 12 saat öncesine kadar çağrı merkezimizi arayın, aşağıda belirtilen miktarlardaki jetmillerinizi harcayarak biletinizi Business Class biletle hemen değiştirin.
- Elite kart üyeleri tek yön: 3.500 jetmil
- Jetmil ve Jetiş kart üyeleri tek yön: 7.000 jetmil

Ailece uçacak , ailece kazanacaksınız

Şimdi Jetmil Family Kart sahibi olan Jetmil üyeleri , aile bireylerinin de Jetmil'lerini kullanabiliyor. Kısaca aile içinde "senin Jetmil'in, benim Jetmil'im" yok.Artık birinizin Jetmil'i hepinizin Jetmil'i.

Nasıl mı ?

Aile bireylerinizin önceden sahip olduğu ; Jetmil'in Classic, Elite ve Junior kart gibi kişiye özel kartlarında toplanan Jetmil'ler ailenizin soyadına düzenlenen Jetmil Family Kart'ta birikecek , sizde çok daha kısa sürede ödül bilet kazanabileceksiniz

Atlasglobal'den bir ilk: Jetmil Junior Club

Çocuklara özel Jetmil Junior Club Kart ile Atlasglobal, bir ilki daha gerçekleştiriyor.
Artık Türkiye'de çocuklarda yaptıkları her uçuştan mil kazanıyor.
Jetmil Junior Club Kart sayesinde,çocuklarınız için toplayamadığınız miller, sadece çocuğunuza özel Jetmil Junior Club Kart'ta toplanıyor.
Jetmil Junior Club üyesi çocuklar , uçuşlarında hem puanlarına puan katacak, hemde birbirinden güzel ve eğlenceli sürpriz hediyelere sahip olacak.
Junior Club Kart ile hem çocuğunuz kazansın hemde siz kazanın !


0850 222 00 00 0850 222 00 00Blog