English

UÇUŞ ARA


Atlasglobal Corporate Partners, şirketinizin seyahat masraflarını düşürerek, karlılığınıza katkıda bulunmayı hedefleyen, kurum ve kuruluşlara özel bir seyahat programıdır. İşinizi, çalışanlarınızın iş seyahatlerini daha keyifli hale getirmek adına size özel hizmet ve ayrıcalıklar hazırladık.

Üstelik programa dahil olmak tamamen ücretsiz, ayrıca yıl sonunda herhangi bir taahhüt yok!

Hemen Başvurun!


Atlasglobal Corporate Partners üyesi olmak için aşağıdaki formu doldurarak başvuruda bulunabilir veya bilgi almak için corporate@atlasglb.com’a mail yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

- Corporate Partners Programına özel tüm şirketler, kar amacı olmayan kamu kurum ve kuruluşları başvurabilir. (Seyahat acenteleri ve tarifeli sefer düzenleyen havayolu işletmeleri başvuruda bulunamaz.)

- Katılım başvurunuzu internet sitemizdeki formu doldurarak veya corporate@atlasglb.com‘a mail göndermek suretiyle bizlerle iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

- Corporate Partners Programı ile indirimli bilet fiyatları, şirket mil havuzu, ekstra bagaj hakkı, değişiklik ve iptal işlemlerinden ceza bedellerinin alınmaması, Atatürk Havalimanı’nda Fast track hizmeti, özel lounge kullanımı gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

- Atlasglobal Havayolları tarafından son 12 aya ait uçuş harcamalarınız değerlendirilir ve hangi avantajlardan faydalanacağınız kategorize edilir. Firmanızın programa dahil edilmesi Atlasglobal’in tasarrufundadır.

- Şirketinize özel belirlenen skalanıza göre değişkenlik göstermektedir.

- Programa katılım ve üyelik tamamen ücretsizdir.

- Seyahat masrafları şirketiniz tarafından karşılanan tüm çalışanlarınız ve iş ortaklarınız faydalanabilir.

- Rezervasyon ve biletleme ile ilgili tüm işlemlerinizi belirlediğiniz acentelerinizden gerçekleştirebilirsiniz. Yetkilendirdiğiniz acentelerinizin rezervasyon sistemlerine indirim kodlarınız Atlasglobal tarafından otomatik olarak yüklenir. Atlasglobal internet sayfası /çağrı merkezi üzerinden yapılan biletlemelerde indirimler geçerli değildir.

- Acente değişikliği mümkündür. Yetkilendireceğiniz acenteyi tarafımıza değişikliğin yapıldığı aşamada belirtmeniz gerekmektedir.

- Belirtilen avantajlarda hizmet noktasında yapılan işlemlerde faydalar otomatik olarak şirkete tanımlanmış olacaktır.

- Corporate Partners Program üyelik sürecinde, şirkete belirtilen adette çalışan; Atlasglobal tarafından kendi şirketlerinin ve isimlerinin yer aldığı kişiye mahsus Corporate Partners kartlarını edindikten sonra hizmet noktasında fiziki olarak ibraz ederek belirtilen hizmetlerden yararlanabilir.

- Corporate Partners üyesi şirketler tüm çalışanlarının iş seyahat harcamalarından mil kazanır, milleri ortak bir mil havuzunda biriktirebilir. Aynı anda uçuşu gerçekleştiren çalışanın Atlasmiles üyeliği olması durumunda, çalışan da bireysel olarak mil kazanabilir.

- Şirket, sözleşme sonrası tarafına iletilen mil başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak Atlasglobal’e iletir, ardından kendilerine Atlasglobal tarafından bir mil hesabı açılır. Şirkete mil kazanımı için fiziki bir kart iletilmez. Şirket mil hesap numarasını acentesine bildirir. Acente bilet alımlarında mil numarasının girişini yapar.
Mil kazanımı sağlamak isteyen çalışan şahsi Atlasmiles üyeliğine başvurabilir, bilet alımlarında aynı anda bu mil hesabına da kazanım yapılabilmesi için çalışan acenteye ayrıca bildirmek durumundadır.

- Atlasmiles.com web sayfasından mil kazanım ve harcama ile ilgili şart ve koşullara ulaşabilirsiniz.

- Yeni sözleşme yapılırken bir önceki sene sahip olduğunuz avantajlar; firmanızın yıllık bilet alım miktarı göz önüne alınarak değerlendirilecek, gerektiği takdirde yeni bir teklif ile revize edilecektir. Şirketinizin programa devam edip etmemesi Atlasglobal’in tasarrufundadır.

- İşten ayrılan şirket çalışanınızın Corporate Partners kartını Atlasglobal Kurumsal Anlaşmalar Departmanı'na iade ederek, yeni bir kart talebinde bulunabilirsiniz.

- Üyelikten ayrılan şirketlere ait Corporate Partners kartları iptal edilmektedir, bu kartları bizlere iade etmeniz gerekmektedir.

- Bizlere corporate@atlasglb.com üzerinden bilgi vererek sözleşme kuralları gereği üyelikten bir yaptırımla karşılaşmadan ayrılabilirsiniz.

0850 222 00 00