En Uygun Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri | Atlasglobal Havayolları
Giriş Yap
TR

Sıkça Sorulan Sorular

Corporate Partners Programına kimler katılabilir? Corporate Partners Programına nasıl başvurabilirim? Corporate Partners Programının sağlayacağı avantajlar nelerdir? Corporate Partners Programının sağlayacağı avantajlar nasıl belirlenir? İndirim oranı, özel bagaj hakkı ne kadardır? Programa katılım ücreti var mıdır? Programdan şirket çalışanları dışında kimler faydalanabilir? Program kapsamında rezervasyon/ bilet alımı, iptal, değişiklik işlemleri nasıl yapılır? Programa üye olduktan sonra acente değişikliği yapabilir miyim? Corporate Partners Programı dahilinde sunulan İstanbul Havalimanı Fast Track Hizmeti, Lounge Girişi ve Business Check-in hizmetlerinden çalışan nasıl faydalanır? Corporate Partners Programı dahilinde sunulan indirimli bilet, ekstra bagaj hakkı, cezasız değişiklik/iptal, sık uçulan noktaya iki kat mil ve indirimli kargo oranları gibi avantajlardan nasıl yararlanılır? Mil kazanımı için şirketin ve çalışanın ne yapması gerekir? Corporate Partners Programı dahilinde şirket de çalışan da mil kazanabilir mi? Sözleşme tarihi sonlandığında aynı avantajlardan faydalanabilir miyim? Millerle ilgili ayrıntılı bilgilere nereden ulaşabilirim? Üyelikten ayrıldıktan sonra Corporate Partners kartlarını kullanabilir miyim? Şirket çalışanları işten ayrıldığında nasıl bir yol izlenmeli? Program üyeliğimizi bitirmek istediğimizde her hangi bir yaptırım ile karşılaşır mıyız?
Corporate Partners Programına kimler katılabilir?

Corporate Partners Programına özel tüm şirketler, kar amacı olmayan kamu kurum ve kuruluşları başvurabilir. (Seyahat acenteleri ve tarifeli sefer düzenleyen havayolu işletmeleri başvuruda bulunamaz.)

Corporate Partners Programına nasıl başvurabilirim?

Katılım başvurunuzu internet sitemizdeki formu doldurarak veya corporate@atlasglb.com‘a mail göndermek suretiyle bizlerle iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Corporate Partners Programının sağlayacağı avantajlar nelerdir?

Corporate Partners Programı ile indirimli bilet fiyatları, şirket mil havuzu, ekstra bagaj hakkı, değişiklik ve iptal işlemlerinden ceza bedellerinin alınmaması, İstanbul Havalimanı’nda Fast Track hizmeti, özel lounge kullanımı gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Corporate Partners Programının sağlayacağı avantajlar nasıl belirlenir?

Atlasglobal Havayolları tarafından son 12 aya ait uçuş harcamalarınız değerlendirilir ve hangi avantajlardan faydalanacağınız kategorize edilir. Firmanızın programa dahil edilmesi Atlasglobal’in tasarrufundadır.

İndirim oranı, özel bagaj hakkı ne kadardır?

Şirketinize özel belirlenen skalanıza göre değişkenlik göstermektedir.

Programa katılım ücreti var mıdır?

Programa katılım ve üyelik tamamen ücretsizdir.

Programdan şirket çalışanları dışında kimler faydalanabilir?

Seyahat masrafları şirketiniz tarafından karşılanan tüm çalışanlarınız ve iş ortaklarınız faydalanabilir.

Program kapsamında rezervasyon/ bilet alımı, iptal, değişiklik işlemleri nasıl yapılır?

Rezervasyon ve biletleme ile ilgili tüm işlemlerinizi belirlediğiniz acentelerinizden gerçekleştirebilirsiniz. Yetkilendirdiğiniz acentelerinizin rezervasyon sistemlerine indirim kodlarınız Atlasglobal tarafından otomatik olarak yüklenir. Atlasglobal internet sayfası /çağrı merkezi üzerinden yapılan biletlemelerde indirimler geçerli değildir.

Programa üye olduktan sonra acente değişikliği yapabilir miyim?

Acente değişikliği mümkündür. Yetkilendireceğiniz acenteyi tarafımıza değişikliğin yapıldığı aşamada belirtmeniz gerekmektedir.

Corporate Partners Programı dahilinde sunulan İstanbul Havalimanı Fast Track Hizmeti, Lounge Girişi ve Business Check-in hizmetlerinden çalışan nasıl faydalanır?

Corporate Partners Program üyelik sürecinde, şirkete belirtilen adette çalışan; Atlasglobal tarafından kendi şirketlerinin ve isimlerinin yer aldığı kişiye mahsus Corporate Partners kartlarını edindikten sonra hizmet noktasında fiziki olarak ibraz ederek belirtilen hizmetlerden yararlanabilir.

Corporate Partners Programı dahilinde sunulan indirimli bilet, ekstra bagaj hakkı, cezasız değişiklik/iptal, sık uçulan noktaya iki kat mil ve indirimli kargo oranları gibi avantajlardan nasıl yararlanılır?

Belirtilen avantajlarda hizmet noktasında yapılan işlemlerde faydalar otomatik olarak şirkete tanımlanmış olacaktır.

Mil kazanımı için şirketin ve çalışanın ne yapması gerekir?

Şirket, sözleşme sonrası tarafına iletilen mil başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak Atlasglobal’e iletir, ardından kendilerine Atlasglobal tarafından bir mil hesabı açılır. Şirkete mil kazanımı için fiziki bir kart iletilmez. Şirket mil hesap numarasını acentesine bildirir. Acente bilet alımlarında mil numarasının girişini yapar. Mil kazanımı sağlamak isteyen çalışan şahsi Atlasmiles üyeliğine başvurabilir, bilet alımlarında aynı anda bu mil hesabına da kazanım yapılabilmesi için çalışan acenteye ayrıca bildirmek durumundadır.

Corporate Partners Programı dahilinde şirket de çalışan da mil kazanabilir mi?

Corporate Partners üyesi şirketler tüm çalışanlarının iş seyahat harcamalarından mil kazanır, milleri ortak bir mil havuzunda biriktirebilir. Aynı anda uçuşu gerçekleştiren çalışanın Atlasmiles üyeliği olması durumunda, çalışan da bireysel olarak mil kazanabilir.

Sözleşme tarihi sonlandığında aynı avantajlardan faydalanabilir miyim?

Yeni sözleşme yapılırken bir önceki sene sahip olduğunuz avantajlar; firmanızın yıllık bilet alım miktarı göz önüne alınarak değerlendirilecek, gerektiği takdirde yeni bir teklif ile revize edilecektir. Şirketinizin programa devam edip etmemesi Atlasglobal’in tasarrufundadır.

Millerle ilgili ayrıntılı bilgilere nereden ulaşabilirim?

www.atlasglb.com/atlasmiles web sayfasından mil kazanım ve harcama ile ilgili şart ve koşullara ulaşabilirsiniz.

Üyelikten ayrıldıktan sonra Corporate Partners kartlarını kullanabilir miyim?

Üyelikten ayrılan şirketlere ait Corporate Partners kartları iptal edilmektedir, bu kartları bizlere iade etmeniz gerekmektedir.

Şirket çalışanları işten ayrıldığında nasıl bir yol izlenmeli?

İşten ayrılan şirket çalışanınızın Corporate Partners kartını Atlasglobal Kurumsal Anlaşmalar Departmanı'na iade ederek, yeni bir kart talebinde bulunabilirsiniz.

Program üyeliğimizi bitirmek istediğimizde her hangi bir yaptırım ile karşılaşır mıyız?

Bizlere corporate@atlasglb.com üzerinden bilgi vererek sözleşme kuralları gereği üyelikten bir yaptırımla karşılaşmadan ayrılabilirsiniz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?
İletişime Geç