UÇUŞ ARA

Tarife Değişiklikleri

Sayın Yolcularımız,

29 Ekim 2017 – 24 Mart 2018 tarihleri arasında İSTANBUL-STOKHOLM-İSTANBUL, İSTANBUL-KOPENHAG-İSTANBUL ve İSTANBUL-MİLANO-İSTANBUL kalkış/varış saatleri değişmiştir.

* Saatler lokaldir.

29.10.2011 – 24.03.2017 tarihleri  arasındaki İstanbul - Milano uçuşlarımızın tarifesi değişmiştir. Haftada 7 gün gerçekleşen uçuşların kalkış saati 10 dakika geriye alınmıştır.

İstanbul – Bodrum ve Bodrum – İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 9 Temmuz’dan itibaren değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

Antalya – Bağdat ve Bağdat – Antalya uçuşlarımızın tarifesi değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İstanbul – Tiflis ve Tiflis – İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 4 Haziran’dan itibaren değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İstanbul – Krasnodar ve Krasnodar – İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 13 Haziran’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.


İstanbul – Krasnodar ve Krasnodar – İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 4 Temmuz’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

CEK uçuşlarımızın başlangıç tarihi 2 Temmuz, 16 Haziran - 1 Temmuz (dahil) olmak üzere değişmiştir.

Tahran - İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 26 Haziran’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

Ercan - Hatay ve Hatay - Ercan uçuşlarımızın tarifesi 6 Haziran’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir.

İstanbul – Stokholm ve Stokholm – İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 19 Haziran’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.


İstanbul - Milano ve Milano - İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 19 Haziran’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İstanbul - Dalaman ve Dalaman - İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 9 Haziran’dan 24 Eylül’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.


* 24 Haziran itibariyle
**23 Haziran itibariyle

İstanbul - Kayseri Perşembe günleri gerçekleştirilen uçuş tarifesi değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İstanbul – Paris ve Paris – İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 19 Haziran’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İstanbul - Zürih ve Zürih - İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 19 Haziran’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İstanbul – Antalya uçuşlarımızın tarifesi 19 Haziran’dan itibaren değiştirilmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İzmir - İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 20 Nisan’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

Trabzon - İstanbul uçuşlarımızın tarifesi 20 Nisan’dan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

İstanbul - Bodrum uçuşlarımızın tarifesi 20 Mayıs’tan 28 Ekim’e kadar değişmiştir. Aşağıdaki tabloda detayları bulabilirsiniz.

0850 222 00 00